Newsletter
Notebook DELL

Tablet ASUS

HP LaserJet Pro MFP M125nw

TomTom START 25 Regional

Upresniť výber v aktuálnej kategórii


Názov, kód
Výrobca (12)

Podľa ceny

Cenový rozsah


reset parametrov

Parametre tovaru




Netis ST-3105S 5 Port Fast Ethernet Switch



Dostupnosť Skladom
Cena tovaru 7,16 €
Netis ST3105S Fast Ethernet Switch je malý, levný pětiportový switch pro nasazení v domácnostech nebo kancelářích či všude tam, ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
7,16 €
D-Link GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-5E 5-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
7,20 €
D-Link GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch OVERVIEW The dlinkgo GO-SW-8E 8-Port Fast Ethernet Easy Desktop Switch ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
8,79 €
Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
9,98 €

ES-105A 5-portový Desktop Ethernet Switch Rezervujte si VIP porty pro datově náročné on-line aplikace ZyXEL Desktop Ethernet ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
11,10 €
Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
11,33 €
ES-108 (8port) je určený pre malé a domáce kancelárie, ES-108 podporuje automatické rozpoznanie rýchlosti 10/100 Mb/s na portoch, ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
16,57 €

D-Link GO-SW-8G 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch OVERVIEW The 8-Port Gigabit Easy Desktop Switch (GO-SW-8G) offers an ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
19,09 €
Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
21,29 €
ZYXEL desktop Unmanaged switch, metal housing 5 port 10/100/1000M (automatická detekcia), auto MDI/MDX, Flow control, - 5 ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
22,07 €
SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické ...
Dostupnosť:
Cena s DPH
22,08 €




Aktuality

Súkromie

Nakupovanie

O nás

Sociálne siete

[ Mozaika z tvojich fotiek ][ Igiho blog ]